Praktyki

W tym miejscu:

  1. Uzyskasz wszystkie odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące obowiązkowej praktyki zawodowej
  2. Zapiszesz się na praktyki przez Wirtualne Biuro Obsługi Studenta lub złożysz deklarację o praktyce indywidualnej
  3. Odbierzesz dokumentację na praktyki zawodowe, a po ich zakończeniu oddasz komplet wymaganych dokumentów
  4. Złożysz podanie do Prorektora w sprawie praktyki zawodowej
  5. Dostarczysz w wyznaczonym terminie komplet badań, szczepień i ubezpieczeń wymaganych do realizacji praktyki zawodowej

Uprzejmie informujemy, że oceny z praktyki zawodowej będą podawane w Wirtualnym Biurze Obsługi Studenta w zakładce PRZEDMIOTY/OCENY i zakładce PRAKTYKI. W związku z tym prosimy nie telefonować w tej sprawie do Działu Praktyk.

Wydział Studiów Edukacyjnych w Poznaniu

ul. Grabowa 22, 61-473 Poznań, parter – pokój nr 1

tel. + 48 61 832 77 76 wew. 130, kom. +48 665 317 272 

e-mail: praktyki@wseit.edu.pl

PRACOWNICY:

mgr Ilona Górska-Radniecka
koordynator administracyjny praktyk zawodowych

tel. +48 61 832 77 76 wew. 130
kom. +48 665 317 272
e-mail: i.gorska@wseit.edu.pl

GODZINY PRZYJMOWANIA STUDENTÓW:
Studenci poza godzinami otwarcia nie są przyjmowani

  • Poniedziałek: godz. 10:00 – 14:00
  • Wtorek: godz. 10:00 – 14:00
  • Środa: godz. 10:00 – 14:00
  • Czwartek: nieczynne
  • Piątek: godz. 11:00 – 15:00
  • Sobota: godz. 09:00 – 13:00

KOORDYNATORZY MERYTORYCZNI PRAKTYK:

Kierunek: Fizjoterapia
mgr Magdalena Bandurska m.bandurska@wseit.edu.pl

Kierunek: Techniki Dentystyczne
dr n. med. Arkadiusz Rutkowski a.rutkowski@wseit.edu.pl

Kierunek: Kosmetologia
dr Sława Połoczańska-Godek s.godek@wseit.edu.pl

Wydział Zamiejscowy w Szczecinie

ul. Wawrzyniaka 8, 70-392 Szczecin, I piętro – pokój nr 11

tel. + 48 91 420 13 33

e-mail: szczecin@wseit.edu.pl

PRACOWNICY:

mgr Wioletta Janusz
specjalista ds. toku studiów i spraw studenckich
tel. +48 91 4201333 wew. 102
kom. +48 669 888 827
e-mail: w.janusz@wseit.edu.pl

GODZINY PRZYJMOWANIA STUDENTÓW:

  • Poniedziałek: nieczynne
  • Wtorek: godz. 08:00 – 12:00
  • Środa: godz. 12:00 – 15:00
  • Czwartek: nieczynne
  • Piątek: godz. 13:00 – 16:00
  • Sobota: godz. 8:30 – 15:30 (przerwa w godz. 12.00-12.30)

KOORDYNATOR MERYTORYCZNY PRAKTYK:

Kierunek: Fizjoterapia

dr n. o zdrowiu Wojciech Garczyński w.garczynski@wseit.edu.pl

Więcej informacji