E-czytelnictwo w bibliotece WSEiT

20.04.2023 mgr Renata Nowicka uczestniczyła w tegorocznej edycji Akademii Dyrektorów IBUK Libra w Warszawie. Reprezentowała tam bibliotekę WSEIT. Podczas Akademii przyznano nagrody oraz wyróżnienia dla bibliotek, które najbardziej aktywnie włączają się w promocję IBUKA Libry wśród czytelników. W tegorocznym konkursie „Promocji e-czytelnictwa w bibliotece” Biblioteka Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii otrzymała wyróżnienie w kategorii „Największy przyrost zasobów w ciągu ostatnich 2 lat”. Docenienie zaangażowania i wyróżnienie naszej biblioteki, a także samo spotkanie było ciekawym doświadczeniem.

Przypominamy, że od 2015 roku Biblioteka WSEiT co roku zapewnia naszym studentom dostęp do platformy Ibuk Libra. Dzięki kodom otrzymanym w bibliotece można korzystać z zasobów Ibuk Libra – z pełnych wersji książek - on line przez całą dobę.
Wykaz książek dostępnych z tej platformy jest co roku modyfikowany. Zachęcamy do korzystania z tej możliwości!