Neuromasaż a zabiegi trychologiczne

Serdecznie zapraszamy na V webinarium w cyklu: Neuromasaż - rozszerzamy granice możliwości terapeutycznych
Temat: Neuromasaż a zabiegi trychologiczne
Termin: 6 czerwca 2022r. godz. 20:00
Gdzie? on-line. Dołącz do grupy na Facebooku https://bit.ly/3FjE3Eq

Spotkanie prowadzi kosmetolog dr Sława Połoczańska-Godek. Gość webinarium mgr Weronika Ciszak*

Udział w webinarium jest darmowy.

*Kosmetolog ze specjalizacją trychologia, dietetyk kliniczny, edukator medyczny diabetologiczny, właściciel gabinetu Belleza Centrum Zdrowia i Kosmetologii, wykładowca w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii im. K. Milanowskiej w Poznaniu, wykładowca w Global Med Education. Wolny czas spędza na łonie natury, kocha góry, wycieczki górskie, spacery, relaksuje ją aktywny wypoczynek za to nie znosi stagnacji, monotonii i nudy! Ukochana książka to „Mózg na detoksie”. Prywatnie bardzo skupia się na rozwoju intelektualnym oraz psychicznym, inspiruje się formami łączonymi w relaksacji poprzez dietoterapie oraz wszelkie formy arteterapii, w tym szczególnie biblioterapie, muzykoterapie oraz malarstwo.
Uwielbia czytać książki naukowe, szczególnie te dotyczące diabetologii, kapilaroskopii, diagnostyki, dietetyki oraz skóry człowieka. Kocha rozwój i bardzo nad nim pracuje. Jej paliwem napędowym są słowa Alberta Einsteina: „Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie i to robi.” Należy do ludzi, których praca jest jednocześnie ich hobby, dlatego poświęcenie, nadmiar czasu, czy nadgodziny dla niej nie istnieją. W swojej pracy kocha kontakt z ludźmi, możliwość edukowania studentów oraz rozmowy o subiektywnych odczuciach podczas zabiegu czy terapii w gabinecie. Traktuje swoich klientów jak partnerów, dzięki czemu droga do sukcesu jest gwarantowana. Prawdziwa radość dają jej trudne przypadki, możliwość ich diagnozowania, prowadzenia terapii i odnajdywania drogi do redukcji problemu. Kocha zarówna zabiegi terapeutyczne w odniesieniu do trychologii, kosmetologii czy dietetyki, jak również specjalistyczne z zakresu upiększania w odniesieniu do makijażu permanentnego, satysfakcje czerpie z radości na twarzach zadowolonych klientów.