Wybierz dogodną formę kształcenia

• studia stacjonarne (dzienne - zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku). To najlepsza forma kształcenia dla osób, które nie pracują i chcą skoncentrować się na zdobywaniu wiedzy i korzystać z przywilejów i uroków życia studenckiego.
  • studia niestacjonarne (zaoczne - zajęcia w formie ok. 16 zjazdów w każdym semestrze, które odbywają się od piątku od godz. 15:30 do godzin popołudniowych w niedzielę). To idealne rozwiązanie dla osób pracujących, które chcą zdobyć wyższe wykształcenie lub nowe kwalifikacje kosztem wolnych weekendów.

Po zaliczeniu 6 semestrów studia kończą się egzaminem dyplomowym, który składa się z części teoretycznej i praktycznej oraz obrony pracy licencjackiej.

Student zdobywa wykształcenie wyższe i atrakcyjny zawód technika dentystycznego.

Technicy dentystyczni stanowią podporę protetyki dentystycznej, ortodoncji i stomatologii estetycznej.