Od 2005 roku kształcimy specjalistów branży medycznej

Od 2005 roku kształcimy specjalistów branży medycznej

Partnerzy

WSEiT współpracuje z interesariuszami zewnętrznymi w zakresie modernizacji, standaryzacji  i dostosowania do potrzeb edukacyjnych Uczelni programów i przedmiotów studiów.

Podpisane umowy są  realizowane w szczególności poprzez:

  1. wspólne tworzenie programów nauczania Uczelni i ich realizację z wykorzystaniem sprzętu i pracowników
  2. tworzenie prac licencjackich, magisterskich i naukowych w oparciu o użyczony sprzęt
  3. wspólne rozwiązywanie problemów technologiczno-badawczych sprzętu np. testowanie urządzeń przed wprowadzeniem ich do obrotu handlowego,
  4. prowadzenie wspólnych badań naukowych w zakresie tematyki określonej na bieżąco przez strony,
  5. działania i przedsięwzięcia organizacyjne w zakresie wsparcia transferu technologii,
  6. poszukiwania źródeł finansowania działalności dydaktycznej, organizacyjnej i naukowo-badawczej,
  7. organizację konferencji naukowych, przeprowadzanie konsultacji i szkoleń.

INTERESARIUSZE ZEWNĘTRZNI:

 Firma ELECPOL Sp. z o.o. Dyrektor Dariusz Lupa
Firma działa na rynku polskim od roku 1990. Dostarcza sprzęt medyczny do hydroterapii, fizykoterapii rehabilitacji oraz aparaty do odnowy biologicznej, Wellness & Spa. Wyłączny przedstawiciel europejskich firm: Unbescheiden, Zimmer Medizinsysteme, Hydrosun, MBS System.


 Firma OTTO BOCK Polska Sp. z o.o. Dyrektor Lech Rohde
Firma oferuje najwyższej jakości sprzęt ortopedyczny, protezy, stabilizatory stawów, wózki inwalidzkie, czy też pionizatory dla dzieci. Dążą do poprawy jakości życia wielu osób, a także zapewnienia im mobilności oraz niezależności. Firmowe motto - Jakość dla życia.


 To szkoła z ponad 20-letnim stażem. Kształci przyszłych Make-Up Artist/Wizażystów/Artystów Makijażu pod czujnym okiem Olafa Tabaczyńskiego – Mistrza Świata Make-Up & Style, który od początku jest dyrektorem artystycznym Akademii. 


dr n. med. Wojciech Kasprzak - prowadzi prywatną praktykę lekarską od 1989 roku w oparciu o wieloletnie doświadczenie ordynatora szpitalnych oddziałów o profilu ogólnointernistycznym, kardiologicznym, gastroenterologicznym, pulmonologicznym i fizjoterapeutycznym. Od 1981 r. kierował kolejno Kliniką Chorób Wewnętrznych Instytutu Medycyny Uzdrowiskowej, oddziałem chorób wewnętrznych Wielopolskiego Centrum Pulmonologii, a obecnie oddziałem pulmonologiczno-internistycznym Wielkopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Poznaniu.


Firma ACCURO-SUMER Sp.z o.o. Dyrektor Piotr Dudar
Firma działa na rynku od 2003r.Zajmuje się produkcją i dystrybucją sprzętu do fizjoterapii, rehabilitacji i fitness. Posiada własne zaplecze produkcyjne i zapewnia bezpośredni dostęp do kluczowych linii produktów.


Firmę P.H.U. FENIKS
Firma zajmuje się propagowaniem Aparatu Ora, który jest kluczowym elementem metody ora. Został stworzony z myślą o równowadze, zdrowiu, i dobrym samopoczuciu osób cierpiących na bóle stawów, bóle mięśni, lumbago, migrenę, a także bóle wywołane nieprawidłową postawą ciała i stresem.


AKADEMIA ZDROWYCH PLECÓW
Prezes Zarządu Barbara Jewuła, V-ce Prezes Zarządu Janusz Jastrzębiec Siemiątkowski.
Fundacja powstała w 2008r. Misją i celem organizacji jest kształtowanie właściwych postaw społeczeństwa wobec własnego zdrowia oraz zdrowia dzieci. Fundacja skupia się na działalności edukacyjnej w zakresie ochrony kręgosłupa. Ochrona ta dotyczy szeroko rozumianej profilaktyki oraz terapii schorzeń kręgosłupa.


 Firma HOLTRADE technologie dentystyczne mgr Maria Deja właściciel firmy
Firma Holtrade powstała w Polsce w 1991r. Przed tym okresem działała na terenie Włoch. Zmiany polityczne i ekonomiczne w Polsce zachęciły Panią mgr Marię Deja, właścicielkę firmy do przeniesienia jej na teren Polski. W dzisiejszych czasach przy tak dużej konkurencji Holtrade jako cel swojego działania przyjmuje wysokie standardy: dostarczanie Klientom najnowocześniejszych technologii i rozwiązań oraz najwyższej jakości materiałów, potwierdzonej wieloletnimi badaniami.


Firma HABYS Sp. z o. oproducent sprzętu do masażu i rehabilitacji. Magdalena i Emil Kędrek założyciele firmy. Polska firma o 15-letniej tradycji. Siedziba firmy znajduje się w Jaśle, u podnóża Beskidu Niskiego. Od początku działalności firma  produkuje profesjonalne stoły do masażu. Nowoczesne produkty, wysoka jakość użytych materiałów, dopracowane wzornictwo oraz stała obecność w życiu świata masażu pozwoliły  uzyskać pozycję lidera rynku oraz zdobyć uznanie tysięcy klientów krajowych i zagranicznych. Dzięki wieloletniej pracy, codziennym staraniom, stoły do masażu służą pomocą mobilnym masażystom, a także stanowią wyposażenie wielu gabinetów masażu.


Firma ALBA THYMENT Sp. z o. o. lider naturalnych leków i kosmetyków wykorzystywanych w fizjoterapii i kosmetologii. W laboratorium Alby czerpie się z tradycji zielarskiej i nowoczesnej fitoterapii. Poprzez standardy GMP (ang. Dobra Praktyka Produkcyjna) zapewniona jest pełna kontrola nad wytwarzaniem preparatów oraz nad jakością i pochodzeniem surowców. Alba Thyment jest obecnie dynamicznie rozwijającą się firmą, która łączy tradycje rodzinne z nowoczesnym stylem pracy.


 

Centrum  Ruchu i Terapii BODYWORK  w Poznaniu oferująca nowatorskie rozwiązania w dziedzinie aktywności fizycznej i rehabilitacji. Paweł Krótki, twórca #bodyworkpl, trener personalny, fizjoterapeuta. Jest to zespół pasjonatów, którzy starają się na co dzień pomagać innym w dążeniu do zdrowia, większej sprawności w życiu i realizacji swoich sportowych sukcesów.


Stowarzyszenie PSYCHE SOMA POLIS - Prezes Zarządu Stowarzyszenia Joanna Zapała, Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Agnieszka Frąckowiak. 

Stowarzyszenie PSYCHE SOMA POLIS zajmuje się promocją zdrowia oraz wsparciem osób chorujących przewlekle i psychosomatycznie, biorąc pod uwagę:

  • PSYCHE - wymiar psychiczny (stres, umiejętność troszczenia się o siebie, wybaczanie, kontrolowania emocji;
  • SOMA – wymiar fizyczny (edukację na temat wspierania prawidłowego funkcjonowaniu systemu odpornościowego, zdrowe żywienie, ruch);
  • POLIS - wymiar społeczny (znaczenie chorób, dbanie o relacje, wzajemny szacunek).

 


 Natrodent 

Natrodent od 1998 roku jest przedstawicielem technicznym i handlowym wiodących światowych producentów sprzętu, profesjonalnego wyposażenia oraz materiałów dla protetyki dentystycznej oraz stomatologii m.in. AmannGirrbach (systemy CAD/CAM, artykulacja), DDS-Pro (oprogramowanie do wykonawstwa szablonów chirurgicznych z zastosowaniem CT i skanów modeli) oraz drukarek 3D. Strategią Spółki Natrodent Profesjonalna Systemy Protetyczne jest poszukiwanie na rynkach światowych najnowszych technologii i rozwiązań dla stomatologii i branż pokrewnych (protetyki oraz ortodoncji), które z sukcesem udaje się wprowadzić na rynek polski.


Technomex

PHU Technomex Sp. z o.o. jest obecny na polskim rynku producentów i dostawców sprzętu rehabilitacyjnego od 1987r, zajmuje się kompleksowym wyposażaniem szpitali, sanatoriów, ośrodków rehabilitacyjnych oraz prywatnych gabinetów terapeutycznych. Technomex jest wiodącym producentem sprzętu do hydroterapii i kinezyterapii oraz wyłącznym przedstawicielem uznanych zagranicznych producentów sprzętu rehabilitacyjnego z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, sprzętu diagnostyczno-pomiarowego oraz pozostałych urządzeń rehabilitacyjnych.


Towarzystwo  Masażystów  Polskich  TM  powstało z potrzeby skupienia licencjonowanych przedstawicieli środowiska zawodowego masażystów i fizjoterapeutów. Ze względu na fakt, że nasz zawód staje się coraz bardziej popularny, a rozmaitych szkół oferujących kursy i szkolenia przybywa, chcemy dołożyć wszelkich starań, by nasi członkowie odznaczali się gruntowną wiedzą i kompetencjami, najwyższą jakością oraz postępowali zgodnie ze standardami etyki. Towarzystwo poczuwa się do odpowiedzialności, by jakość usług wykonywanych na naszym rynku stale rosła. Zależy nam na tym, aby zawód masażysty utożsamiany był nie tylko z relaksem i kosmetyką, ale z zabiegiem fizjoterapeutycznym, którego prawidłowe wykonywanie jest kluczowe dla zdrowia pacjentów. www.masazysci.org.pl


PARTNERZY:

labofarm


Farmona


Beauty Art.


Bionatech


BroadwayBeauty


Chantarelle


Clarena


Fenice


Vita


GalileaPetroleum


Jean D’arcel


Klapp Cosmetics

Instytut Medi Art


Najlo


Pharmea


Poliklinika


Repechage


Yasumi


Wielkopolska Szkoła Medyczna


Centrum korekcyjne WSEiT


Centrum naukowo badawcze


Wydawnictwo WSEiT


ProYou

Galilea Club
Galilea Shop
Instytut WSM
Liceum Akademickie WSEiT

Wielkopolska Szkoła Medyczna
Poliklinika WSEiT
Wydawnictwo WSEiT
Liceum Akademickie WSEiT
Newsletter
Najczęstsze pytania