Pracownia Terapii Manualnej i Masażu

Uchwałą Senatu WSEiT z dnia 20.12.2010 roku powołano Pracownię Terapii Manualnej i Masażu, której kierownikiem został dr n. med. Marcin Wytrążek.

Jednym z głównych celów Pracowni Terapii Manualnej i Masażu WSEiT jest:

• prowadzenie badań naukowych z zakresu fizjoterapii, głównie terapii tkanek miękkich oraz z różnych form masażu,
  • prelekcje w formie wykładów i warsztatów z zakresu terapii manualnej i masażu,
  • realizowanie studenckich prac o charakterze badawczym w ramach prac licencjackich oraz zadań kół naukowych

Pracownia Terapii Manualnej i Masażu WSEiT jest jednocześnie siedzibą studenckiej grupy – Masażystów WSEiT, którzy rozwijają tu swoją działalność i doskonalą umiejętności zawodowe. Pracownia prowadzi ścisłą współpracę z Centrum Naukowo - Badawczym Postawy Ciała WSEiT. Efektem prowadzonych badań są publikacje naukowe oraz ich prezentacja na konferencjach naukowych.

Pracownicy Pracowni Terapii Manualnej i Masażu:
Dr n. med. Marcin Wytrążek – kierownik
Dr n. med. Małgorzata Chochowska