Zawody Smoczych Łodzi na Malcie

Po raz pierwszy w historii naszej Uczelni połączyliśmy siły podczas zawodów sportowych tworząc wspólny team AZS WSEiT. Studenci kierunku Fizjoterapia Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu oraz Wydziału Zamiejscowego WSEiT w Szczecinie podczas zawodów Smoczych Łodzi Dragony 2022 na Torze Regatowym Malta 14 maja 2022 rywalizowali z osadami całej Polski w kategorii FUN.

To były niesamowite zawody, wyjątkowa atmosfera oraz niepowtarzalna okazja, aby poznać specyfikę sportów wodnych, co w pracy fizjoterapeuty jest bardzo pomocne w identyfikacji i diagnostyce wad postawy u sportowców.

Wyrazy uznania dla naszych wykładowców Pani dr Urszuli Domańskiej oraz Pana mgr Jacka Paradowskiego za stworzenie tak wyjątkowej atmosfery i reprezentacji WSEiT. Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w promocji naszej Uczelni!