Masażyści WSEiT na Memoriale Włodzimierza Winklera w Pile

28-29.12.2022 studenci Fizjoterapii z grupy Masażyści WSEiT wykonywali masaże na III Memoriale Włodzimierza Winklera w Pile.

Były to masaże przed i po startowe, wspomagając młodych sportowców w ich siatkarskich zmaganiach. Z pomocy studentów skorzystali również kibice.

Kim był Włodzimierz Winkler? ,,Sportowiec i działacz, który dla pilskiej, wielkopolskiej, a także polskiej siatkówki zrobił tak wiele, i któremu właśnie młodzieżowa siatkówka była najbliższa sercu".

Turniej to 36 meczów w tym 96 rozegranych setów, to zmagania 13 drużyn w kategorii Młodzików i Juniorów Młodszych. W kategorii młodzik zagrało sześć zespołów. Zwyciężyli Tytani Białystok, wyprzedzając UKS SMS Joker Piła-Powiat Pilski I i Mieszko Połczyn Zdrój. W kategorii junior młodszy najlepsza okazała się Gwardia Wrocław, drugi był UKS SMS Joker Piła-Powiat Pilski I, a trzecia KaEmka Starogard Gdański/Jurand Malbork. Rywalizowało siedem drużyn.